REGULAMINY

PROMOCJA: 50% ZNIŻKI NA ZAKUPY w CHR Galaxy Sczecin

Promocja dotyczy voucherów rozdawanych w kolejce w dn. 18 listopada 2017 roku w CHR Galaxy Szczecin

Vouchery są przeznaczone dla pierwszych 400 klientów, którzy 18 listopada 2017 roku przyjdą do sklepu Forever 21 w CHR Galaxy w Szczecinie i ustawią się w kolejce (sklep zostanie otwarty o godzinie 10.00). Vouchery obowiązują tylko i wyłącznie w dniu Wielkiego Otwarcia t.j. 18 listopada 2017 roku w sklepie Forever 21 w CHR Galaxy w Szczecinie. Vouchery są realizowane w trakcie płatności w kasie. Vouchery dotyczą tylko i wyłączenie artykułów w cenach regularnych dostępnych w sklepie Forever 21 w CHR Galaxy w Szczecinie. Oferta nie może być łączona z innymi promocjami. Vouchery nie mogą być wymienione na gotówkę ani na kartę podarunkową. Każdy voucher można przekazać innej osobie. Każdy voucher jest ważny w przypadku transakcji zakupowych na kwotę poniżej 4300 zł (suma transakcji wg cen regularnych). Podczas każdej transakcji można wykorzystać tylko jeden voucher. Przyjmując voucher i uczestnicząc w Wielkim Otwarciu oraz przebywając w strefie eventu uczestnik promocji akceptuje fakt, że jego lub jej wizerunek może być rejestrowany i wykorzystywany na potrzeby marki Forever21 z uwzględnieniem przepisów prawa.

 

PROMOCJA: 21% ZNIŻKI podczas weekendu otwarcia CHR GALAXY w Szczecinie

Promocja dotyczy zakupów o wartości powyżej 100 zł w dniach 17-19 października 2017 roku w Centrum Handlowo-Rekreacyjnym GALAXY w Szczecinie. 

21% zniżki dotyczy zakupów o wartości powyżej 100 zł dokonanych w Centrum Handlowo-Rekreacyjnym GALAXY w Szczecinie w dniach 17-19 października 2017 roku. Zniżka obowiązuje tylko i wyłącznie w weekend Wielkiego Otwarcia t.j. w dniach w Centrum Handlowo-Rekreacyjnym GALAXY w Szczecinie w dniach 17-19 października 2017 roku. Zniżka jest realizowana w trakcie płatności w kasie. Zniżka dotyczy tylko i wyłącznie artykułów w cenach regularnych dostępnych w sklepie Forever 21 w Centrum Handlowo-Rekreacyjnym GALAXY w Szczecinie. Oferta nie może być łączona z innymi promocjami. Zniżka jest ważna w przypadku transakcji zakupowych na kwotę poniżej 4300 zł (suma transakcji wg cen regularnych).